478CKE035M
Numer produktu DigiKey
478CKE035M-ND
Producent
Numer produktu producenta
478CKE035M
Opis
CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 70,6mOhm przy 120Hz 2000h przy 105°C
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prod.
Polaryzacja
Biegunowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.335 A @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.269 A @ 100 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,709" (18,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,437" (36,50mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70,6mOhm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C