383LX152M250A062
Numer produktu DigiKey
338-2056-ND
Producent
Numer produktu producenta
383LX152M250A062
Opis
CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1500 µF 250 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask - 4 odprowadzenia 3000h przy 105°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Seria
Polaryzacja
Biegunowe
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,378" (35,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,559" (65,00mm)
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Napięcie - znamionowe
250 V