381LX271M420J452 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Chemi-Con
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Chemi-Con
W magazynie: 400
Udoskonalony
W magazynie: 500
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
W magazynie: 187
Rubycon
W magazynie: 200
TDK
W magazynie: 874
W magazynie: 199
Ilustracja dla 381LX271M420J452 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
381LX271M420J452
Numer produktu DigiKey
381LX271M420J452-ND
Producent
Numer produktu producenta
381LX271M420J452
Opis
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP TH
Szczegółowy opis
270 µF 420 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 740mOhm przy 120Hz 3000h przy 105°C
Temperatura robocza
-25°C - 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.19 A @ 120 Hz
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,984" (25,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,850" (47,00mm)
Napięcie - znamionowe
420 V
Typ mocowania
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
740mOhm przy 120Hz
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C