381LX121M315H012 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 630
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Chemi-Con
W magazynie: 199
Arkusz danych
Ilustracja dla 381LX121M315H012 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
381LX121M315H012
Numer produktu DigiKey
381LX121M315H012-ND
Producent
Numer produktu producenta
381LX121M315H012
Opis
CAP ALUM 120UF 20% 315V SNAP TH
Szczegółowy opis
120 µF 315 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 1,66Ohm przy 120Hz 3000h przy 105°C
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
800 mA @ 120 Hz
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,866" (22,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Napięcie - znamionowe
315 V
Typ mocowania
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,66Ohm przy 120Hz
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C