381LQ391M400J052
Numer produktu DigiKey
338-3725-ND
Producent
Numer produktu producenta
381LQ391M400J052
Opis
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
390 µF 400 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 468mOhm przy 120Hz 2000h przy 105°C
Temperatura robocza
-25°C - 105°C
Prod.
Polaryzacja
Biegunowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.55 A @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.17 A @ 20 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,984" (25,00mm)
Napięcie - znamionowe
400 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,047" (52,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
468mOhm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C