381LQ221M450K022
Numer produktu DigiKey
338-3755-ND
Producent
Numer produktu producenta
381LQ221M450K022
Opis
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP TH
Szczegółowy opis
220 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 829mOhm przy 120Hz 2000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
381LQ221M450K022 Modele
Temperatura robocza
-25°C - 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1 A @ 120 Hz
1.4 A @ 20 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,181" (30,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,260" (32,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
829mOhm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C