381LQ182M250A052 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 235
Arkusz danych
Bezpośrednie
TDK
W magazynie: 138
Arkusz danych
Nichicon
W magazynie: 0
Nichicon
W magazynie: 227
W magazynie: 199
Udoskonalony
Rubycon
W magazynie: 79
Similar
Chemi-Con
W magazynie: 0
1800 µF 250 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 92mOhm przy 120Hz 2000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
381LQ182M250A052
Numer produktu DigiKey
381LQ182M250A052-ND
Producent
Numer produktu producenta
381LQ182M250A052
Opis
CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP TH
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.7 A @ 120 Hz
3.78 A @ 20 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,378" (35,00mm)
Napięcie - znamionowe
250 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,047" (52,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
92mOhm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C