381LQ182M200K452 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
Chemi-Con
Nichicon
W magazynie: 174
1800 µF 200 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 110mOhm przy 120Hz 2000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
381LQ182M200K452
Numer produktu DigiKey
381LQ182M200K452-ND
Producent
Numer produktu producenta
381LQ182M200K452
Opis
CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP TH
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
3.08 A @ 120 Hz
4.31 A @ 20 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,181" (30,00mm)
Napięcie - znamionowe
200 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,850" (47,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
110mOhm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C