381LQ181M450K022
Numer produktu DigiKey
338-3752-ND
Producent
Numer produktu producenta
381LQ181M450K022
Opis
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
180 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 1,013Ohm przy 120Hz 2000h przy 105°C
Temperatura robocza
-25°C - 105°C
Prod.
Polaryzacja
Biegunowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
870 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.22 A @ 20 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,181" (30,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,260" (32,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,013Ohm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zatrzask
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 223 wyświetl teraz
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
223W magazynie