380LX333M025K052
Numer produktu DigiKey
338-3738-ND
Producent
Numer produktu producenta
380LX333M025K052
Opis
CAP ALUM 33000UF 20% 25V SNAP TH
Szczegółowy opis
33000 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 20mOhm przy 120Hz 3000h przy 85°C
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
6.8 A @ 120 Hz
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,181" (30,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,047" (52,00mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Typ mocowania
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
20mOhm przy 120Hz
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zatrzask
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 85°C