380LX333M016J052
Numer produktu DigiKey
338-2446-ND
Producent
Numer produktu producenta
380LX333M016J052
Opis
CAP ALUM 33000UF 20% 16V SNAP TH
Szczegółowy opis
33000 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 25mOhm przy 120Hz 3000h przy 85°C
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
6.8 A @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
7.8 A @ 20 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,984" (25,00mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,047" (52,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
25mOhm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 85°C