380LX182M250A062 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
Rubycon
Rubycon
Nichicon
W magazynie: 111
1800 µF 250 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 110mOhm przy 120Hz 3000h przy 85°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
380LX182M250A062
Numer produktu DigiKey
380LX182M250A062-ND
Producent
Numer produktu producenta
380LX182M250A062
Opis
CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prod.
Polaryzacja
Biegunowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
4.5 A @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
6.3 A @ 20 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,378" (35,00mm)
Napięcie - znamionowe
250 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,559" (65,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
110mOhm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 85°C