380LQ821M160J042 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
Rubycon
TDK
TDK
W magazynie: 313
820 µF 160 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 243mOhm przy 120Hz 2000h przy 85°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
380LQ821M160J042
Numer produktu DigiKey
380LQ821M160J042-ND
Producent
Numer produktu producenta
380LQ821M160J042
Opis
CAP ALUM 820UF 20% 160V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prod.
Polaryzacja
Biegunowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.75 A @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.85 A @ 20 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,984" (25,00mm)
Napięcie - znamionowe
160 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,654" (42,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
243mOhm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C