Ilustracja dla 325362U025HJ1 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
325362U025HJ1
Numer produktu DigiKey
338-325362U025HJ1-ND
Producent
Numer produktu producenta
325362U025HJ1
Opis
CAP ALUM 25V POLAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.6 mF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - 3 odprowadzenia 35mOhm przy 120Hz 4000h przy 85°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Polaryzacja
Biegunowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
6.8 A @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
10.51 A @ 20 kHz
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,890" (22,60mm)
Tolerancja
-10%, +75%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,713" (43,50mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Typ mocowania
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
35mOhm przy 120Hz
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - 3 odprowadzenia
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 85°C