168332J400C-F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
TDK
Udoskonalony
TDK
3300 pF Kondensatory warstwowe 200V 400V Poliester, metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
168332J400C-F
Numer produktu DigiKey
168332J400C-F-ND
Producent
Numer produktu producenta
168332J400C-F
Opis
CAP FILM 3300PF 5% 400VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
168332J400C-F Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,283" x 0,098" (7,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
200V
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
400V