167183K250A-F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
0.018 µF Kondensatory warstwowe 160V 250V Poliester, metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
167183K250A-F
Numer produktu DigiKey
167183K250A-F-ND
Producent
Numer produktu producenta
167183K250A-F
Opis
CAP FILM 0.018UF 10% 250VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
167183K250A-F Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,413" x 0,138" (10,50mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)
Tolerancja
±10%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
160V
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V