160333K250C-F
Numer produktu DigiKey
160333K250C-F-ND
Producent
Numer produktu producenta
160333K250C-F
Opis
CAP FILM 0.033UF 10% 250VDC RAD
Szczegółowy opis
0.033 µF Kondensatory warstwowe 160V 250V Poliester, metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
160333K250C-F Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rozmiar / wymiar
0,512" x 0,157" (13,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,374" (9,50mm)
Tolerancja
±10%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
160V
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 1 395 wyświetl teraz
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Other Suppliers on DigiKey
1 395W magazynie