160222J1000C-F
Numer produktu DigiKey
338-3254-ND
Producent
Numer produktu producenta
160222J1000C-F
Opis
CAP FILM 2200PF 5% 1KVDC RADIAL
Szczegółowy opis
2200 pF Kondensatory warstwowe 250V 1000V (1kV) Poliester, metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
160222J1000C-F Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rozmiar / wymiar
0,512" x 0,157" (13,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,374" (9,50mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)