160105J400Q-F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 179
1 µF Kondensatory warstwowe 200V 400V Poliester, metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
160105J400Q-F
Numer produktu DigiKey
160105J400Q-F-ND
Producent
Numer produktu producenta
160105J400Q-F
Opis
CAP FILM 1UF 5% 400VDC RADIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
160105J400Q-F Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rozmiar / wymiar
1,260" x 0,512" (32,00mm x 13,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,886" (22,50mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
200V
Rozstaw odprowadzeń
1,083" (27,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
400V