474MMR250K
Numer produktu DigiKey
1572-1226-ND
Producent
Numer produktu producenta
474MMR250K
Opis
CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.47 µF Kondensatory warstwowe 160V 250V Poliester, metalizowany Promieniowe
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,728" x 0,217" (18,50mm x 5,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Tolerancja
±10%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
160V
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V