104MMR250K
Numer produktu DigiKey
1572-1186-ND
Producent
Numer produktu producenta
104MMR250K
Opis
CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF Kondensatory warstwowe 160V 250V Poliester, metalizowany Promieniowe
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,413" x 0,236" (10,50mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,406" (10,30mm)
Tolerancja
±10%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
160V
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V