947D311K132CFRSN
Numer produktu DigiKey
338-3643-ND
Producent
Numer produktu producenta
947D311K132CFRSN
Opis
CAP FILM 310UF 10% 1.3KVDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
310 µF Kondensatory warstwowe 230V 1300V (1,3kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe, puszka
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
2 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-45°C - 85°C
Seria
Typ mocowania
Korpus, montaż na elemencie gwintowanym
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
Śr. 3,937" (100,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
4,449" (113,00mm)
Tolerancja
±10%
Zakończenie
Gwintowane, żeńskie
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
230V
Rozstaw odprowadzeń
1,969" (50,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1300V (1,3kV)