W3280-11SG-P-328 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Conxall/Switchcraft
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Conxall/Switchcraft
W magazynie: 0
Arkusz danych
11 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, gniazda żeńskie Zagniatanie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
W3280-11SG-P-328
Numer produktu DigiKey
468-W3280-11SG-P-328-ND
Producent
Numer produktu producenta
W3280-11SG-P-328
Opis
MULTI-CON-X INSTA-CLICK CABLE EN
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Prod.
Kolor
Czarne
Seria
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Opakowanie
Zbiorcze
Klasa palności materiału
UL94 HB
Status części
Aktywny
Funkcje
Osłona, odporne na promieniowanie UV
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
11
Prąd znamionowy (A)
Zależy od grubości przewodu
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Napięcie znamionowe
600V~/=
Zakończenie
Zagniatanie
Otwór kabla
0,280" - 0,290" (7,11mm - 7,37mm)
Typ mocowania
Blokada bagnetowa
Temperatura robocza
-40°C - 85°C