W3180-2PG-P-318 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Conxall/Switchcraft
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Conxall/Switchcraft
W magazynie: 0
Arkusz danych
2 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Zagniatanie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
W3180-2PG-P-318
Numer produktu DigiKey
468-W3180-2PG-P-318-ND
Producent
Numer produktu producenta
W3180-2PG-P-318
Opis
MULTI-CON-X INSTA-CLICK CABLE EN
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Prod.
Kolor
Czarne
Seria
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Opakowanie
Zbiorcze
Klasa palności materiału
UL94 HB
Status części
Aktywny
Funkcje
Osłona, odporne na promieniowanie UV
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
2
Prąd znamionowy (A)
Zależy od grubości przewodu
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Napięcie znamionowe
600V~/=
Zakończenie
Zagniatanie
Otwór kabla
0,180" - 0,200" (4,57mm - 5,08mm)
Typ mocowania
Blokada bagnetowa
Temperatura robocza
-40°C - 85°C