3280-4SG-528
Numer produktu DigiKey
SC3399-ND
Producent
Numer produktu producenta
3280-4SG-528
Opis
CONN PLUG FMALE 4POS GOLD CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, gniazda żeńskie Zagniatanie
Kategoria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Prod.
Kolor
Czarne
Seria
Stopień ochrony
Odporność na działanie warunków atmosferycznych
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Osłona, zacisk kabla
Status części
Aktywny
Ekranowanie
Typ złącza
Prąd znamionowy (A)
5,6A
Liczba pozycji
4
Napięcie znamionowe
600V
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Otwór kabla
0,280" - 0,290" (7,11mm - 7,37mm)
Zakończenie
Zagniatanie
Temperatura robocza
-40°C - 115°C