3180-3SG-318
Numer produktu DigiKey
SC3425-ND
Producent
Numer produktu producenta
3180-3SG-318
Opis
CONN PLUG FMALE 3POS GOLD CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, gniazda żeńskie Zagniatanie
Kategoria
Materiał obudowy
Poliamid (PA), nylon
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Seria
Kolor
Czarne
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
Odporność na działanie warunków atmosferycznych
Status części
Aktywny
Funkcje
Osłona
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
3
Napięcie znamionowe
600V
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Otwór kabla
0,180" - 0,200" (4,57mm - 5,08mm)
Zakończenie
Zagniatanie
Temperatura robocza
-40°C - 115°C