24291-31SG-300 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Conxall/Switchcraft
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Conxall/Switchcraft
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla 24291-31SG-300 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
24291-31SG-300
Numer produktu DigiKey
24291-31SG-300-ND
Producent
Numer produktu producenta
24291-31SG-300
Opis
CONN RCPT FMALE 31POS GOLD SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
31 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, gniazda żeńskie Lutowany
Modele EDA/CAD
24291-31SG-300 Modele
Kategoria
Materiał podstawowy
Plastikowe
Prod.
Materiał obudowy
Poliamid (PA), nylon
Seria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Czarne
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
Odporność na działanie warunków atmosferycznych
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
31
Prąd znamionowy (A)
2,3A
Typ mocowania
Montaż panelowy, otwór przelotowy
Napięcie znamionowe
600V
Charakterystyka mocowania
Montaż panelowy, przegroda - nakrętka z przodu, kołnierz
Temperatura robocza
-40°C - 115°C