Ilustracja dla 13380-10SG-326 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
13380-10SG-326
Numer produktu DigiKey
13380-10SG-326-ND
Producent
Numer produktu producenta
13380-10SG-326
Opis
CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, gniazda żeńskie Zagniatanie
Kategoria
Materiał obudowy
Poliamid (PA), nylon
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Seria
Kolor
Czarne
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
Odporność na działanie warunków atmosferycznych
Status części
Aktywny
Funkcje
Osłona, zacisk kabla
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
10
Napięcie znamionowe
600V
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Otwór kabla
0,260" - 0,300" (6,60mm - 7,62mm)
Zakończenie
Zagniatanie
Temperatura robocza
-40°C - 115°C