TV04A120JB-G
Numer produktu DigiKey
641-1235-2-ND - Taśma i szpula (TR)
641-1235-1-ND - Taśma cięta (CT)
641-1235-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TV04A120JB-G
Opis
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19,9V Zacisk 20,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TV04A120JB-G Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
20,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
12V
Obudowa / skrzynia
DO-214AC, SMA
Napięcie - przebicia (min.)
13,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
19,9V