TV02W300-HF
Numer produktu DigiKey
TV02W300-HF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TV02W300-HF
Opis
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SOD123
Szczegółowy opis
48,4V Zacisk 4,13A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-123
Modele EDA/CAD
TV02W300-HF Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
4,13A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
200W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
30V
Napięcie - przebicia (min.)
33,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
48,4V