TV02W280-HF
Numer produktu DigiKey
TV02W280-HF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TV02W280-HF
Opis
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SOD123
Szczegółowy opis
45,4V Zacisk 4,41A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-123
Modele EDA/CAD
TV02W280-HF Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
4,41A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
200W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
28V
Napięcie - przebicia (min.)
31,1V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
45,4V