TV02W130-HF
Numer produktu DigiKey
TV02W130-HF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TV02W130-HF
Opis
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SOD123
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
21,5V Zacisk 9,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-123
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TV02W130-HF Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
9,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
200W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
13V
Obudowa / skrzynia
SOD-123
Napięcie - przebicia (min.)
14,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
21,5V