CZRU52C5V6
Numer produktu DigiKey
641-1030-2-ND - Taśma i szpula (TR)
641-1030-1-ND - Taśma cięta (CT)
641-1030-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CZRU52C5V6
Opis
DIODE ZENER 5.6V 150MW SOD523F
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 5.6 V 150 mW ±5% Montaż powierzchniowy 0603/SOD-523F
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CZRU52C5V6 Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 1 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
0603/SOD-523F
Moc - maks.
150 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
40 Ohms