CZRT55C36-G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 28
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 3 195
Diody - Zenera 36 V 350 mW ±6% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CZRT55C36-G
Numer produktu DigiKey
CZRT55C36-G-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CZRT55C36-G
Opis
DIODE ZENER 36V 350MW SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 25.2 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Status części
Aktywny
Tolerancja
±6%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Moc - maks.
350 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
90 Ohms