CZRF15VB
Numer produktu DigiKey
CZRF15VB-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CZRF15VB
Opis
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323F
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 15 V 200 mW ±2% Montaż powierzchniowy 1005/SOD-323F
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 11 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa / skrzynia
Tolerancja
±2%
Obudowa dostawcy urządzenia
1005/SOD-323F
Moc - maks.
200 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
32 Ohms