CPDUR12V
Numer produktu DigiKey
641-1256-2-ND - Taśma i szpula (TR)
641-1256-1-ND - Taśma cięta (CT)
641-1256-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CPDUR12V
Opis
TVS DIODE 12VWM 25V 0603/SOD523F
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25V Zacisk 1A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
1A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
25W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Pojemność przy częstotliwości
12pF przy 1MHz
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
12V
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Napięcie - przebicia (min.)
13V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
25V