CGRB201-G | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CGRB201-G |
Opis | DIODE STANDARD 50V 2A DO214AA |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Diody 50 V 2A Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMB) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CGRB201-G Modele |
Kategoria | Prędkość Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io) |
Prod. | Prąd - wsteczny upływowy przy Vr 5 µA @ 50 V |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia |
Technologia | Obudowa dostawcy urządzenia DO-214AA (SMB) |
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.) 50 V | Temperatura robocza - złącze 150°C (maks.) |
Prąd - średni wyprostowany (Io) 2A | Bazowy numer produktu |
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If 1.1 V @ 2 A |