CGRB201-G
Numer produktu DigiKey
641-1165-2-ND - Taśma i szpula (TR)
641-1165-1-ND - Taśma cięta (CT)
641-1165-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CGRB201-G
Opis
DIODE STANDARD 50V 2A DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 50 V 2A Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMB)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CGRB201-G Modele
Kategoria
Prędkość
Standardowe odzyskiwanie >500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5 µA @ 50 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-214AA (SMB)
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
50 V
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
2A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.1 V @ 2 A