CDBHA30100LR-HF
Numer produktu DigiKey
641-CDBHA30100LR-HFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
641-CDBHA30100LR-HFCT-ND - Taśma cięta (CT)
641-CDBHA30100LR-HFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CDBHA30100LR-HF
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 30A TO-277B
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 30A Montaż powierzchniowy TO-277B
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 100 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy Vr, F
1200pF przy 4V, 1MHz
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-277B
Prąd - średni wyprostowany (Io)
30A
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
770 mV @ 30 A