ATV50C780JB-HF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
126V Zacisk 39,7A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ATV50C780JB-HF
Numer produktu DigiKey
ATV50C780JB-HF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ATV50C780JB-HF
Opis
TVS DIODE 78VWM 126VC DO214AB
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ATV50C780JB-HF Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
78V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
86,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
126V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
39,7A