CM30-1.9-01AC
Numer produktu DigiKey
1681-1006-ND
Producent
Numer produktu producenta
CM30-1.9-01AC
Opis
TEM 10.3X6.2X1.65MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
TEC (chłodnica termoelektryczna) 4,5W przy 27°C 1.9 A 85°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CM30-1.9-01AC Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Wysokość
1,65mm
Producent
Marlow Industries, Inc.
Liczba stopni
1
Seria
Prąd - maks.
1.9 A
Opakowanie
Taca
Napięcie - maks.
3.6 V
Status części
Aktywny
Rezystancja
1.6 Ohms
Typ
TEC (chłodnica termoelektryczna)
Temperatura robocza
85°C
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - 12,30mm x 6,20mm (dł. x szer.)
Funkcje
Przewody odprowadzenia, metalizacja powierzchni zewnętrznych (obydwie strony)
Qmax przy Th
4,5W przy 27°C
Bazowy numer produktu
Delta Tmax przy Th
71°C przy 27°C