VSRU2714-3R3K
Numer produktu DigiKey
4044-VSRU2714-3R3KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4044-VSRU2714-3R3KCT-ND - Taśma cięta (CT)
4044-VSRU2714-3R3KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VSRU2714-3R3K
Opis
FIXED IND 3.3UH 42.5A 1.06 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µH Nieekranowane Uzwojenie Cewka indukcyjna 42.5 A Maks. 1,06mOhm 3-SMD
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VSRU2714-3R3K Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
60,3A
Prod.
Ekranowanie
Nieekranowane
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,06mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Typ
Uzwojenie
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
3-SMD
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
1,094" x 1,016" (27,80mm x 25,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,587" (14,90mm)