SPRH1210-101M
Numer produktu DigiKey
4044-SPRH1210-101MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4044-SPRH1210-101MCT-ND - Taśma cięta (CT)
4044-SPRH1210-101MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SPRH1210-101M
Opis
FIXED IND 100UH 2.31A 145MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2.31 A Maks. 145mOhm 2-SMD Rdzeń bębnowy, wysoki prąd, niska rezystancja dla prądu stałego (DCR)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SPRH1210-101M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 145mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Funkcje
Rdzeń bębnowy, wysoki prąd, niska rezystancja dla prądu stałego (DCR)
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
2-SMD
Tolerancja
±20%
Obudowa dostawcy urządzenia
1210
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,472" x 0,472" (12,00mm x 12,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
3,5A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,394" (10,00mm)