CSEG1010-6R8M
Numer produktu DigiKey
4044-CSEG1010-6R8MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4044-CSEG1010-6R8MCT-ND - Taśma cięta (CT)
4044-CSEG1010-6R8MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CSEG1010-6R8M
Opis
FIXED IND 6.8UH 22A 7 MOHM SMD
Szczegółowy opis
6.8 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 22 A Maks. 7mOhm 2-SMD
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
24A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 7mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
1010
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,457" x 0,413" (11,60mm x 10,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,394" (10,00mm)