CSEG1010-150M
Numer produktu DigiKey
4044-CSEG1010-150MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4044-CSEG1010-150MCT-ND - Taśma cięta (CT)
4044-CSEG1010-150MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CSEG1010-150M
Opis
FIXED IND 15UH 16A 15.2 MOHM SMD
Szczegółowy opis
15 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 16 A Maks. 15,2mOhm 2-SMD
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
16,5A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 15,2mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
1010
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,457" x 0,413" (11,60mm x 10,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,394" (10,00mm)