CSEG1010-150M | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CSEG1010-150M |
Opis | FIXED IND 15UH 16A 15.2 MOHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 15 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 16 A Maks. 15,2mOhm 2-SMD |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd - nasycenia (Isat) 16,5A |
Prod. | Ekranowanie Ekranowany |
Seria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 15,2mOhm |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Typ Odlewane | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Materiał - rdzeń | Obudowa / skrzynia 2-SMD |
Indukcyjność | Obudowa dostawcy urządzenia 1010 |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar 0,457" x 0,413" (11,60mm x 10,50mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,394" (10,00mm) |