CSEG0440H-4R7M
Numer produktu DigiKey
4044-CSEG0440H-4R7MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4044-CSEG0440H-4R7MCT-ND - Taśma cięta (CT)
4044-CSEG0440H-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CSEG0440H-4R7M
Opis
FIXED IND 4.7UH 7.7A 24.5 MOHM
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 7.7 A Maks. 24,5mOhm 2-SMD Niska rezystancja dla prądu stałego (DCR), niskostratne, łagodne nasycenie
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
5A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 24,5mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,165" x 0,165" (4,20mm x 4,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,165" (4,20mm)