CSEG0440H-4R7M | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CSEG0440H-4R7M |
Opis | FIXED IND 4.7UH 7.7A 24.5 MOHM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 4.7 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 7.7 A Maks. 24,5mOhm 2-SMD Niska rezystancja dla prądu stałego (DCR), niskostratne, łagodne nasycenie |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd - nasycenia (Isat) 5A |
Prod. | Ekranowanie Ekranowany |
Seria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 24,5mOhm |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Typ Uzwojenie | Funkcje Niska rezystancja dla prądu stałego (DCR), niskostratne, łagodne nasycenie |
Materiał - rdzeń | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Indukcyjność | Obudowa / skrzynia 2-SMD |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar 0,165" x 0,165" (4,20mm x 4,20mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,165" (4,20mm) |