CSEG0430H-R47M
Numer produktu DigiKey
4044-CSEG0430H-R47MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4044-CSEG0430H-R47MCT-ND - Taśma cięta (CT)
4044-CSEG0430H-R47MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CSEG0430H-R47M
Opis
FIXED IND 0.47UH 21.5A 4.6 MOHM
Szczegółowy opis
0.47 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 21.5 A Maks. 4,6mOhm 2-SMD Niska rezystancja dla prądu stałego (DCR), niskostratne, łagodne nasycenie
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 4,6mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0430
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,165" x 0,165" (4,20mm x 4,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,132" (3,35mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
15,5A