CSEG0430H-R47M | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CSEG0430H-R47M |
Opis | FIXED IND 0.47UH 21.5A 4.6 MOHM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.47 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 21.5 A Maks. 4,6mOhm 2-SMD Niska rezystancja dla prądu stałego (DCR), niskostratne, łagodne nasycenie |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Ekranowanie Ekranowany |
Prod. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 4,6mOhm |
Seria | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Częstotliwość indukcyjności - próba 100 kHz |
Typ Uzwojenie | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Materiał - rdzeń | Obudowa / skrzynia 2-SMD |
Indukcyjność | Obudowa dostawcy urządzenia 0430 |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar 0,165" x 0,165" (4,20mm x 4,20mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,132" (3,35mm) |
Prąd - nasycenia (Isat) 15,5A |